GUN ARSANOlaylara farklı bir paradigma ile bakmamı sağladın. Bana gösterdiğin yollar benim içinde bulunduğum dönemden zarar görmeden çıkmama ve tekrar huzur ve mutluluğu bulmama, kendime olan güvenimi kazanmama büyük katkı sağladı.

Kişisel gelişim, yaşam koçluğu ve mentörlük konusunda kendini bu kadar yetiştirmiş bir insan olarak bu birikimini daha geniş kitleler ile paylaşacak projelerde seni görmek isterim.  Yaşam koçu olarak bana yaşattığın olumlu deneyimlerden herkesin faydalanmasını arzu ederim.

İnsan hayatında insanın kendini dibe vurmuş hissettiği dönemler vardır, işte tam böyle bir dönemde Duygu bana yardım elini uzattın.

Olaylara farklı bir paradigma ile bakmamı sağladın, kendimi oldukça çaresiz ve kötü hissettiğim günlerde Duygu ile yaptığımız birer saatlik seanslar adeta bir uzman doktor tarafından verilmiş bir reçetede yazılan ilaçları kullanıyormuş etkisi yarattı, bazı dönemler arka arkaya iki , üç seansa ihtiyaç duyduk, Duygu’nun bıkmadan yorulmadan bana gösterdiği yollar benim içinde bulunduğum dönemden zarar görmeden çıkmama ve tekrar huzur ve mutluluğu bulmama, kendime olan güvenimi kazanmama büyük katkı sağladı.

Kişisel gelişim, yaşam koçluğu ve mentörlük konusunda kendini bu kadar yetiştirmiş bir insan olarak bu birikimini daha geniş kitleler ile paylaşacak projelerde seni görmek isterim.  Duygu Laleli’nin yaşam koçu olarak bana yaşattığın olumlu deneyimlerden herkesin faydalanmasını arzu ederim.

Sayende artık benzer problemlerle karşılaşmaktan çekinmiyorum, kendime olan güvenim tam , iç huzurumu bulmuş bir şekilde yoluma devam ediyorum. Önümüzdeki dönemde iş ve özel hayatımda başarılı olacağıma inancım tam.

Duygu Laleli’ye sonsuz teşekkürler

Sevgilerimle

Gün Arsan

Yorum yaz


Copyright 2015 - Duygu Laleli - Tüm hakları saklıdır