Kendi yolculuğunda oldukça yol kat etmiş bir yaşam koçunun yardımıyla yani Duygu LALELİ ile güçlükleri aştım ve derinliklerimle yüzleşelebildim.

Kaygı, öfke ve depresyon birbirine bağımlı bir aile. Aralarından biriyle birlikte olunca, diğerleriyle de ilişki de olmak zorunda kalıyorsunuz. İşte ben de, kaygı, öfke ve depresyon denizinde boğulurken yaşam koçu Duygu LALELİ bana yardımcı oldu. 

Yaşam Koçu Duygu LALELİ, seçimlerimin hep tesadüfen ya da hayat şartları mecburiyetinden dolayı yaptığımı görmemi sağladı. Anladım ki her seçimin insanın içine dokunan bir kısmı var. Bu içime dokunan kısımlar ile ne kadar çok temasa geçersem o kadar çok benliğime yararlı olurum. Ancak bunu yapabilmek güçtü. Bu güçlüğü, kendi yolculuğunda oldukça yol kat etmiş bir yaşam koçunun yardımıyla yani Duygu LALELİ ile aştım ve derinliklerimle yüzleşelebildim.

Çalışmalarımız sırasında sorgulamam başladı. Ne kadar kendim gibi hissediyorum? Ne kadar kendim olabiliyorum? Ne kadar kendime yararlıyım…..?

Bu sorgulama ile kendimi başka bir hayat arayışında buldum. Önüme yeni hedefler koydum, zaman içinde de bir kısmına ulaştım.

Sonu gelmeyen bu sorgulama yolculuğunda  bana eşlik eden Yaşam Koçum Duygu LALELİ’ye yürekten teşekkür ederim.

Sevgiler,

Deniz KÖKDEMİR

Yorum yaz


Copyright 2015 - Duygu Laleli - Tüm hakları saklıdır